terradeck
Pietrucha
flash

Balustrada WPC PCV

Uzupełnieniem systemu desek tarasowych WPC TerraDeck jest balustrada z tworzyw sztucznych. Dostępne są pojedyncze elementy do zbudowania własnej balustrady PCV. Są to elementy wyjątkowo proste w montażu, dzięki czemu możliwa jest samodzielna praca, bez konieczności korzystania z usług fachowca.

Balustrada z tworzyw sztucznych

Stanowią idealne dopełnienie desek pomostowych z tworzyw sztucznych ze względu nie tylko na wygląd, ale także właściwości. Są trwałe, odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz wody. Nie grożą im insekty ani grzyby, dzięki czemu doskonale sprawdzają się na zewnątrz, także narażone na wilgoć. Ich długa żywotność zadowoli każdego użytkownika.

Niewątpliwą zaletą produktu jest jego wysoka estetyka. Balustrada jest fabrycznie malowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL, dzięki czemu idealnie komponuje się z deskami tarasowymi. Dostępne są elementy dekoracyjne, które umożliwiają dodatkowe podniesienie estetyki całej konstrukcji. Zapewniamy produkty starannie wykonane, wykorzystujące najlepsze materiały.

ZDJĘCIE NAZWA INDEKS WYMIARY (mm)
Słupek ogrodzeniowy balustrady WPC (brąz) BSD-WPC 100 x 100 x 6300
Poręcz górna BPG-WPC 57 x 65 x 2000
Profil pośredni BPP-WPC 35 x 45 x 2000
Poręcz dolna BPD-WPC 42 x 62,5 x 2000
Słupek balustrady BSM-WPC 35 x 50 x 6000
Dekoracja słupka
(czapka)
AOC 100 x 100
Dekoracja słupka
(kula) 
AOK 100 x 100
Kątownik KATO

Kompletne przęsło WPC

pobierzwaski.jpgunia_m.jpg